Snake 97

Snake 97 (iPhone) 3.1.1

Wąż - gra wszechczasow w oldskulowej wersji na iPhone i iPad

Zalety

  • Prosta i wciągająca
  • Realistyczna symulacja starego węża
  • Wiele poziomów trudności
  • Dostępne są aż 4 Nokie: 5110, 3210, 8210 i 8850

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Snake '97 to darmowa gra, dzięki której wrócimy do naszego komórkowego dzieciństwa, gdzie dominowały ceglaste Nokie, wielkie klawisze i monochromatyczne wyświetlacze. W tym świecie królowała jedna niezniszczalna gra - wąż. Snake '97 przenosi nas w te nostalgiczne klimaty.

Snake '97 jest bardzo wierny oryginalnej grze w węża. Jest tak samo wciągający i tak samo frustrujący. Największe wrażenie robi jednak bardzo wierne odwzorowanie wyglądu telefonów Nokia z ich wielkimi klawiszami oraz monochromatycznymi wyświetlaczami.

W Snake '97 możemy wybrać dwa rodzaje sterowania: uproszczone lub klasyczne. W pierwszym wypadku wciskamy prawą stronę ekranu aby skręcić w prawo, lewą aby skręcić w lewo i tak dalej. Sterowanie klasyczne wymaga wciskania odpowiednich klawiszy numerycznych. Nie jest to takie łatwe, bo na ekranie iPhone lub iPad te klawisze nie są wypukłe. Jednak poziom symulacji jest dosyć wysoki.

Jeśli zagrywaliście się kiedyś godzinami w węża, to musicie pobrać Snake '97. Ta gra to również dobry sposób na żart pod tytułem "zobacz jaką super grę pobrałem".

Snake 97

Download

Snake 97 (iPhone) 3.1.1

Opinie użytkowników o Snake 97